
Ламінатор Pingda PDA3-330R, A3
- В наявності
- Код: 000016557
27 225 ₴
Професійний ламінатор з високою швидкістю та зовнішнім нагрівом пластинами для ламінування документів формату A3
Pingda PDA3-330 R — це високоякісний ламінатор з цифровим контролем температури, підтримує плівки до 250 мкм і фольгування.
Завдяки внутрішньому нагріву пластинами та високій швидкості до 3,5 м/хв, модель ідеально підходить для офісів, навчальних закладів і поліграфій.
Переваги моделі:
- Внутрішній нагрів пластинами — стабільна температура для рівномірного ламінування
- Сенсорне керування — зручне перемикання режимів
- Металевий корпус — надійність і міцність
- Висока швидкість ламінування — до 3,5 м/хв серед аналогів на ринку
- Фольгування — нанесення металізованої фольги
- Ламінування фотографій — без викривлень, збереження кольорів
- Реверс — усунення зам’ятої плівки
- Охолодження вентилятором — запобігає перегріву
Ламінатори Pingda створені для тих, хто цінує довговічність і надійність. Завдяки використанню металевих шестерень, ці ламінатори служать значно довше, витримують великі навантаження та легко ремонтуються. Це явна перевага над моделями з пластиковими шестернями в пластиковому корпусі.
Ламінатори Pingda оснащені збільшеним нагрівальним валом, що забезпечує рівномірний прогрів, ідеальне приклеювання плівки без дефектів та дозволяє працювати з більш щільними матеріалами.
📌 Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Формат ламінування | A3 |
| Максимальна ширина ламінування | 330 мм |
| Максимальна товщина плівки | 250 мкм |
| Швидкість ламінування | до 3,5 м/хв |
| Товщина матеріалу | до 1,5 мм |
| Кількість валів | 4 |
| Фольгування | Так |
| Ламінування фотографій | Так |
| Температура нагрівання валів | до 150 °C |
| Тип нагріву | Внутрішній (пластини) |
| Час розігріву | 5 хв |
| Регулятор температури | Цифровий регулятор |
| Контроль температури | Цифровий |
| Реверс | Так |
| Діаметр нагрівального валу | 35 мм |
| Система охолодження | 1 вентилятор |
Рекомендується для:
- Офісів з інтенсивним документообігом
- Поліграфій, копі-центрів
- Навчальних закладів (школи, університети)
- Створення дипломів, сертифікатів, презентацій, фотографій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PingDa |
| Формат | A3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ДхШхВ), мм | 580x324x150 |
| Корпус | металевий |
| Кількість валів | 4 |
| Макс. товщина ламінування, мм | 1,5 |
| Макс. товщина плівки, мік | 250 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | цифровий дисплей |
| Потужність, Вт | 780 |
| Розміри в упаковці (ВхШхД), мм | 540x280x135 |
| Тип ламінатора | напівпрофесійний |
| Час нагріву, хв | 6 |
| Швидкість ламінування, мм/хв | 3500 |
| Ширина ламінування, мм | 330 |
| Штрихкод | 2295700001978 |
- Ціна: 27 225 ₴

