Термоклеєва машина LiDi PB-560
]]>
Серія LiDi PB-560 - це сучасний стиль і простота в управлінні. Запатентовані 24 зубі фрези забезпечують ідеальне фрезерування книг. Додаткові торшурувальні ножі роблять глибоку насічку блоку для кращого проникнення клею. Інтелектуальне управління машиною, сенсорний дисплей, багатофункціональна настройка параметрів, стабільна продуктивність.
- Сила затиску обкладинки підлаштовується автоматично при виборі товщини обкладинки.
- Вертикально-підйомний стіл з цифровим регулюванням форми корінця дозволяє робити як круглі, так і квадратні корінці книг.
- Максимальна товщина книги до 60 мм.
- Висока швидкість брошурування - 300 книг/год.
- Додатковий режим палітурки (без обкладинки - відривні блоки).
Термоклейовий біндер ідеально підходить для використання як в невеликих друкарнях, так і у великих установах, що мають потребу у виготовленні брошур, буклетів та інших видів книжково-журнальної продукції.
Специфікація
- Ручний або автоматичний затиск і розжим блоку, регулювання сили затиску обкладинки.
- Вертикально-підйомний стіл з регулюванням форми корінця.
- Для обкладинки можна використовувати будь-який матеріал: папір, картон (до 300 г/м²), комбіновану обкладинку з ПВХ плівки і картону, для скріплення аркушів в м'яку або жорстку обкладинку.
- Переплетіння бланків і відривних документів.
- Блок фрезерування корінця захищений шторками, які автоматично відкриваються і закриваються. Після проходження фрези по корінцю блоку, спеціальні щітки очищають готовий до склеювання блок від паперової стружки.
- Регулювання форми корінця (відображення показників на дисплеї).
- Вбудований мікропроцесор.
- Touch дисплей з зазначенням всієї необхідної робочої інформації.
- Ручний або автоматичний затиск і розжим блоку, регулювання сили затиску обкладинки. Регулювання нерівномірності притиску обкладинки. Регулювання температури, контроль температури.
- Фотоелектричний датчик контролю блоку і обкладинки.
- Установка часу затиску скріпленого блоку.
- Регулювання подачі клею.
- Ніж видалення зайвого клею.
- Мішок для збору паперової стружки.
- Модель укомплектована тумбою на колесах.
- Краща цінова пропозиція серед конкуруючих моделей.
- Сертифікація в Україні і Європі.
Технічні характеристики
| No | Характеристика | Значення |
|---|---|---|
| 1 | Модель | LiDi PB-560-A4 |
| 2 | Напруга | 220~240 В |
| 3 | Максимальна довжина скріплення (мм) | 320 (А4) |
| 4 | Потужність (Ват) | 2200 Вт |
| 5 | Товщина скріплення (мм) | 60 мм |
| 6 | Тип брошурування | Книга, Відривні блоки (без обкладинки) |
| 7 | Швидкість книг в годину | 300 |
| 8 | Робоча температура | 160 град |
| 9 | Фреза | 24 зуба - ТАК |
| 10 | Торшировка | ТАК |
| 11 | Клеючі ролики | 1 |
| 12 | Система відведення диму (витяжка) | НІ |
| 13 | Позіціювання обкладинки | ТАК |
| 14 | Час готовності | 25 хв |
| 15 | Ролики бокової проклейки | ТАК |
| 16 | Подача клею | Автоматично |
| 17 | Зажим блоку | Автоматично |
| 18 | Обжим обкладинки | Автоматично |
| 19 | Розміри (ШxГxВ, мм) | 1280 x 580 x 950 мм |
| 20 | Вага | 180 кг |
| 21 | Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічний проклейка | Немає |
| Живлення, Вт | 220 В – 240 В, 50/60 Гц |
| Затискач блоку | Автоматичний |
| Кількість клеючих роликів | 1 |
| Макс. товщина палітурки, мм | 60 |
| Максимальний формат палітурки | 320мм |
| Подача клею | автоматична |
| Позиціонування обкладинки | Да |
| Потужність, Вт | 1800 |
| Продуктивність | 300 книг / час A0/хв |
| Розміри в упаковці (ВхШхД), мм | 1160х580х980 |
| Сенсорна панель | Да |
| Сенсорний екран, дюймів | 7" |
| Торшурувальна фреза | Да |
| Тривалість розплаву клею | <30 хв |
| Фрезерування корінця | 25-го розміру фреза |
| Штрихкод | 2295700001381 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 062 ₴







