Панель управління - Touch panel
Максимальна довжина палітурки - 425мм
Максимальна товщина палітурки - 60мм
Продуктивність (книг) — 200-400 книг/рік
Фреза - 20 зубна
Сонцеподібну фрезу + торшіровочная фреза
Тривалість розплаву клею - <35хв
Кількість роликів - 2
Бічна проклейка - Так
Напруга / потужність - AC220V ± 10% 50 Гц 1,5 кВт
Загальна вага - 220кг
Розмір упаковування - 1590x750x1100
Модель TC60-A4 -A3 (425мм) Вбудований мікропроцесор. Великий сенсорний дисплей з зазначенням всієї необхідної робочої інформації, простота у використанні, інтелектуальна система роботи, всі параметри відображаються на панелі. Ручний або автоматичний затиск і розжим блоку, регулювання сили затиску обкладинки.
Оснащений зимовим і літнім режимом, а параметри виставляються автоматично в залежності від температури. Регулювання кута зажимного столу. Форму кута корінця книги можна регулювати відповідно до вимог клієнтів. Підходить для книг різної товщини.
Регулювання нерівномірності притиску обкладинки. (Регулювання на столі) Вертикальна конструкція затискного столу Новий дизайн вертикально-підйомного зажимного столу, покращує якість затиску поверхні, підходить для обкладинок різної товщини, підвищує ефект формування книги. Бічна проклейка блоку 2 клейових ролика для більш якісного, рівномірного нанесення клею Запатентована комбінація 20-зубой фрези та додаткового фрезера (торшерові) забезпечує якісне проникнення клею і відсутність відривів Регулювання температури, контроль температури. Фотоелектричний датчик контролю блоку та обкладинки. Установка часу затиску скріпленого блоку. Установка сили затиску обкладинки Два режими швидкості брошурування Регулювання подачі клею. Видалення зайвого клею. Мішок для збору паперової стружки.
Модель укомплектована тумбою на колесах. Зовнішня витяжка-Опція.]]>
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Бічний проклейка | Да |
| Витяжка | Опція |
| Живлення, Вт | 220 В – 240 В, 50/60 Гц |
| Затискач блоку | Автоматичний |
| Кількість клеючих роликів | 2 |
| Макс. товщина палітурки, мм | 60 |
| Максимальний формат палітурки | 425мм |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Опція | Підключення витяжки |
| Подача клею | автоматична |
| Позиціонування обкладинки | Да |
| Режим роботи | Fast(швидкий) |
| Розміри в упаковці (ВхШхД), мм | 1590X750X1100 |
| Сенсорний екран, дюймів | 7" |
| Торшурувальна фреза | Да |
| Тривалість розплаву клею | < 35хв |
| Фрезерування корінця | 20 зуба фреза |
| Штрихкод | 2100100000721 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 707 ₴



