Знищувач документів персональної серії.
Нова персональна модель шредера shredMARK 1330M знищує до 13 листів паперу на шматочки розміром 2х12 мм. Це відповідає стандарту секретності P-5. Має кошик ємністю 30 літрів.
Шреддер shredMARK 1330M без зупинки знищує папір близько 15 хвилин. Він може знищувати кредитні і дисконтні карти, скоби. Має низький рівень шуму - 55dB.
Дана модель оснащена системою внутрішнього підсвічування Blue LED для зручності контролю заповнення корзини, на панелі є індикація режиму очікування, переповненій кошика, відкритої кошика, перегріву, застрягання паперу. Крім того, в уничтожителе передбачені коліщатка для легкого переміщення по офісу.
Виробництво апаратів налагоджено в Китаї на фабриках, що мають сертифікат ISO 9001.
Технические характеристики:
| Модель | shredMARK 1330M |
| Категорія | Office |
| Потужність, аркушів (70 г/м) | 13 |
| Тип різання | XX |
| Розмір шматочків | 2х12 мм |
| DIN 66399 рівень | P-5 |
| Робоча ширина, мм | 230 |
| Об'єм корзини, л | 30 |
| Автоматичний старт/стоп | електронний |
| Реверс | +/авто |
| Термозахист двигуна від перевантажень | + |
| Швидкість, м/хв | 2.5 |
| Блокування роботи при відкритій корзині | + |
| Автостоп при переповненій кошику з індикатором | + |
| Знищення скріпок | + |
| Знищення пластикових карток | + |
| Знищення CD | + |
| Рівень шуму, дБ | 55 |
| Робочий цикл "вкл"/"off", хв | 15 |
| Розмір, мм | 585х390х280 |
| Вага, кг | 16 |
Гарантія 1 рік!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ShredMark |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Синій |
| Максимальна кількість аркушів | 13 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.5 кг |
| Висота | 629 мм |
| Довжина | 396 мм |
| Об`єм | 35 л |
| Ширина | 313 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Обсяг кошика літрів | 35 |
| Режим робота/відпочинок хв. | 20/30 хв. |
| Швидкість реза | 50 мм/сек |
| Знищувачі документів | Офісні |
| Ширина різу мм. | 230 |
- Ціна: 14 144 ₴



