НАЙПОПУЛЯРНІША ПАЛІТУРНА МАШИНА METALBIND ДЛЯ НАДАННЯ ПОСЛУГ
Апарат для палітурки металевими каналами до 300 аркушів формату А4, А5, А3 ( по короткій стороні) і оснащений розтискного ножем. Можливість робити як звичайний твердий палітурка, так і за допомогою каналів Simple, звичайний класичний м'яка обкладинка. Стійка надійна конструкція для інтенсивних навантажень і оригінальний дизайн для максимальної зручності при роботі. Робоча поверхня для палітурки розташована в передній частині апарату, а нахилена верхня панель запобігає розкриття брошури в процесі плетіння.
Простий палітурний механізм забезпечує швидкий обкладинка кількома рухами важеля. Так само пристрій оснащений датчиком притиску, який в електронному вигляді дозволяє регулювати силу притиску , значення якого відображається на дисплеї. Дуже міцна конструкція в металевому корпусі.
Рекомендується для використання в офісах, копі-центрах, архітектурних структурах і т. д.
| Гарантія, міс | 12 |
| Тип | механічний |
| Максимальний формат | А4 |
| Спосіб палітурки | металевий канал |
| Максимальна товщина палітурки, листів |
300
|
| Корпус | металевий |
| Габарити, мм | 450х280х350 |
| Вага, кг | 19 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPUS |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна товщина палітурки | 300 шт. |
| Формат паперу | А4, А3, А5 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 530 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте



