Точило стрічкове Einhell TC-US 350, 350 Вт, диск 150 мм, стрічка 50х686 мм 4466154. Стрічкове точило Einhell TC-US 350 є комбінованим пристроєм, оснащеним шліфувальною стрічкою та шліфувальним диском. Точило завдяки потужному двигуну забезпечує високу продуктивність та призначене для грубого та остаточного шліфування металевих, пластмасових та дерев'яних предметів з використанням шліфувального диска або шліфувального паперу. Точило стоїть на 4 антивібраційних гумових ніжках для стійкості та поглинання вібрацій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Диаметр посадочного отверстия | 32 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Сеть |
| Зовнішній діаметр шліфувального кола | 150 мм |
| Назначение | Универсальное |
| Потребляемая мощность | 350 Вт |
| Тип | точильний верстат |
| Товщина шліфувального кола | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 924 ₴




