Точило двостороннє Einhell TC-BG 200 L двухстороннє, 185 Вт, 200 x 32 x 25 мм, 11.66 кг 4412633. Точильно-шліфувальний верстат TC-BG 200 з двома колами підходить для виконання таких невеликих операцій, як очищення та заточування лез, але також може використовуватися для відновлення інструменту, коригування форми, а також для первинного зачистки та шліфування. Міцна металева компактна конструкція забезпечує тривалий термін служби. Регульовані робочі опори розширюють сферу застосування верстата, а вал на шарикопідшипниках з нульовим люфтом допомагає досягти точних результатів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Диаметр посадочного отверстия | 32 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Сеть |
| Зовнішній діаметр шліфувального кола | 200 мм |
| Назначение | Универсальное |
| Потребляемая мощность | 185 Вт |
| Тип | точильний верстат |
| Товщина шліфувального кола | 25 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 170 ₴







