Фрезер Einhell TE-RO 1255 E 4350490 служить для обробки дерев'яних та пластикових заготовок, а також для вирізування сучків, фрезерування пазів, вироблення поглиблень тощо. Швидкість обертання оснастки можна регулювати в діапазоні 11000-30000 об/хв, що дозволяє досягти оптимальних результатів роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Вес | 3.3 кг |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Тип двигателя | Электрический |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | фрезер |
| Глибина фрезерування | 55 мм |
| Максимальне число оборотів | 30000 об/хв |
| Тип | вертикальний, електричний |
Информация для заказа
- Цена: 4 296 ₴









