Новий ручний фен Einhell TH-HA 2000/1 призначений для видалення старих лакофарбових покриттів, пайки, формування пластика, видалення клею, швидкої сушки і усадки різних матеріалів. Фен Einhell TH-HA 2000/1 можна використовувати для роботи з різними матеріалами, завдяки 2-м температурним режимам з різною швидкістю потоку повітря. Наявність різних насадок, роблять роботу з феном Einhell TH-HA 2000/1 легкою і зручною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Вес | 0.7 кг |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Цвет | Красный |
| Максимальная рабочая температура | 550 °C |
| Минимальная рабочая температура | 350 °C |
| Повітряний потік, л/хв | 300/500 |
| Тип | пістолетний |
Информация для заказа
- Цена: 1 134 ₴





