
Einhell TH-JS 85
- Нет в наличии
- Код: 4321140
Einhell TH-JS 85Нет в наличии
2 233 ₴
+380 (44) 333-81-08
- +380 (73) 158-44-41 Lifecell
- +380 (67) 341-91-01 Viber
- +380 (93) 348-60-62 Lifecell 2
+380 (44) 333-81-08
- +380 (73) 158-44-41 Lifecell
- +380 (67) 341-91-01 Viber
- +380 (93) 348-60-62 Lifecell 2
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 19:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (44) 333-81-08+380 (73) 158-44-41 Lifecell+380 (67) 341-91-01Viber+380 (93) 348-60-62 Lifecell 2Андрій Ольга Ігорул. Хвойки 21, оф. 116, Киев, Украина+380982610152+380673419101+380982610152
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Вес | 2 кг |
| Потребляемая мощность | 620 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина різання дерева | 85 мм |
| Глибина різання металу | 8 мм |
| Комплектация | паралельний упор, 1 пильне полотно |
| Особливі властивості | електронний контроль швидкості, Маятниковий хід полотна, Кабельний зажим, Підключення пилососа |
| Похилий різ | 45 º |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 340 x 286 x 98 |
| Частота ходу | 800-3000 |
- Різографи Riso
- Витратні матеріали Riso
- Дуплікатори
- 3D-принтери
- Принтери, сканери, МФУ
- Листопідбірне обладнання
- Різаки і гільйотини
- Нарізчик візиток
- Палітурне обладнання
- Витратні матеріали для палітурки
- Округлювачі кутів
- Ламінатори
- Плівка для ламінування (конвертна)
- Плівка для ламінування (рулонна)
- Фальцевально-склеюючі лінії
- Степлери-фальцівники
- Степлери, скоби
- Машини перфораційно-бігувальні
- Висікальне обладнання
- Обладнання для встановлення люверсів
- Плоттери ріжучі
- Свердлильне обладнання, дироколи
- Проволокошвейні машини
- Обладнання для обробки щоденників
- Обладнання для фотокниг
- Устаткування для картонних коробок
- Устаткування для кашування
- Преса макулатурні
- Фальцовки
- Нумератори
- Аксесуари для календарів
- Обладнання для гарячого тиснення
- Банківське обладнання
- Шкільні та офісні дошки
- Засоби гігієни в офісі

