- Завдяки інтелектуальній функції регулювання швидкості, що залежить від споживання, цей цифровий генератор до 40% економічніше в порівнянні зі звичайними генераторами електроенергії
- Практична ручка і невелика вага дозволяють легко транспортувати електрогенератор
Завдяки невеликій вазі, невеликим розмірам, надзвичайно тихій роботі і мінімальному витраті ці генератори є ідеальним джерелом енергії для відпочинку (котеджів, караванів, човнів і т.д.) і експедицій. Однак ідеальна якість напруги, що забезпечується системою згладжування кривої вихідної кривої інвертора, також дозволяє використовувати їх для живлення чутливої електроніки, наприклад, комп'ютерних технологій або медичного обладнання.
Кількість фаз: 1F
Максимальна потужність: 3,2 кВт
Робоча потужність: 2,8 кВт
напруга/частота: 230В/50Гц
Коефіцієнт потужності: 1
Об'єм циліндра: 171cc
потужність двигуна: 4,1 кВт (5,4HP)/5500хв-1
Пуск: ручний, електричний
Об'єм бака: 5,5л
Тип генератора: багатополюсний, коп.
Номінальний струм змінного струму: 12.1А/230В
Номінальний струм постійного струму: 8,3А/12В
Ступінь захисту: IP23
Пропорції (h×w×l): 46×60×44см
Вага з ел.старт: 42,6кг
25% потужності, споживання - 0,444 літри
75% потужності, споживання - 0,88 літри.
100% потужності, споживання - 1,36, літри.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HERON |
| Страна производитель | Чехия |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 3.2 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 2.8 кВт |
| Степень защиты IP | 23 |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 42.6 кг |
| Высота | 460 мм |
| Длина | 440 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик уровня масла | Да |
| Счетчик моточасов | Да |
- Цена: 61 000 ₴










