Функції та переваги
-
Перевірка банкнот різних країн світу
-
Комплексна перевірка банкнот на справжність
-
Магнітна детекція
-
Ультрафіолетова детекция
-
Перевірка в білому минаючому світлі
-
Перевірка в білому відбитому світлі* (PRO CL 16 WPM)
-
Перевірка геометричних ознак банкноти
-
Вбудована лупа – 2х
-
-
Можливість перевірки банкнот віялом і торцевою стороною пачки
-
Зручність перевірки документів формату А4
-
Лупа 10-кратна входить в комплект постачання
Зручний в експлуатації
PRO 16 LPM дозволяє перевірити банкноти різних країн світу
Яскраво відбиваючи УФ-промені фальшива банкнота, виконана на звичайному папері легко виявляє себе при перевірці PRO 16 LPM. Банкноти зручно перевіряти як по одній, так і віялом.
Завдяки потужному джерелу ультрафіолетового свічення PRO 16 LPM дозволяє розглянути деталі УФ-образу банкнот, при будь-якому освітленні.
Конструкція PRO CL 16 дозволяє перевіряти відразу пачку банкнот, торцевою стороною. Фальшива банкнота, що відображає УФ-промені, буде добре видно тонкої яскравою смугою.
Магнітний датчик, розташований на корпусі PRO 16 LPM дозволяє перевірити наявність захисних магнітних міток на банкнотах.
Розмірна шкала дозволяє перевірити геометричні параметри банкноти.
Деталі УФ-образу та захисні ознаки, видимі на просвіт зручно переглядати через вбудовану 2-х кратну лупу.
Виносна 10-кратна лупа для перевірки мікроелементів захисту банкнот входить в комплект поставки.
PRO 16 LPM дозволяє перевірити захисні ознаки, видимі в білому відбитому світлі, завдяки спеціальної лампи, розташованої у верхній частині приладу.
Перевірка документів формату А4 зручна, завдяки спеціальній прорізи в корпусі детектора.
Просте і зручне управління всіма режимами здійснюється двома клавішами.
PRO 16 LPM чудово вписується в будь-який офісний інтер'єр. Упаковка надійно захищає детектор в процесі зберігання і транспортування.
Країна виробник Китай.
Сфера застосування: підприємства роздрібної торгівлі, підприємства сфери послуг, АЗС, автосалони,транспорт, ресторани, кафе, готелі, квиткові каси.
Технічні характеристики:
| Тип | Детектор банкнот і документів |
| Тип детектора | Переглядовий |
| Мультивалютність | Так |
| Перевірка паспортів | Так |
| Магнітна детекція | Так |
| УФ-детекція | Так |
| Детекція за розміром | Так |
| Детекція в минаючому світлі | Так |
| Датчик включення | Так |
| Таймер відключення | Так |
| Розмітка робочого столу | Так |
| Вбудована лупа | 2,5 х |
| Тип УФ-освітлювача | LED |
| Потужність УФ-освітлювача | Екв. лампи 15 Вт |
| Довжина хвилі УФ-освітлювача | 365 нм |
| Потужність білої лампи | Екв. лампи 15 Вт |
| Тип харчування | 220В / 50Гц |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Вага | 1,05 кг |
| Розмір | 285x150x135 мм |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRO |
| Країна виробник | Китай |
| Дисплей | Ні |
| Тип детектора валют | Ультрафіолетовий |
| Види контролю | Оптичний |
- Ціна: 1 512 ₴






